• Axia daily doplnenie otazky

    , Autor: Barborela

    Dobry vecer, toto je moj druhy blister. A uz druhy den spinim, doktor vravel, ze je to ok v začiatkoch. Len ci to mam ratat ako menzes, alebo spinenie prestane a pride menzes? Ďakujem

    Dobrý deň, v začiatkoch užívania hormonálnej antikoncepcie sa môže špinenie počas užívania hormonálnej antikoncepcie vyskytovať. Ak ste začali špiniť počas užívania placebo tabliet, je to v norme, krvácanie počas užívania placebo tabliet si môžete rátať, ako menštruáciu. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.