• Antikoncepcia a tabletka po

    , Autor: Owl

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať už 10 rok beriem antikoncepciu Artiziu. Týždeň pred menštruáciou (14.9) som mala nechránený pohlavný styk, po 3 hodinách som si vzala aj tabletku po Escapelle..21.9 mi prišla menštruácia..moja otázka je či by som mohla byť tehotná?? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak užívate tabletky hormonálnej antikoncepcie už dlhodobo a pravidelne, nevidím dôvod, prečo ste užili tabletku "po". Menštruácia Vám prišla podľa očakávania, nevidím jediný dôvod domnievať sa, že ste tehotná.
    Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.