• Nepravidelné uzivanie

    , Autor: Barborela

    Dobre rano, antikoncepciu uzivam o urcitej hodine. Stane sa mi ale ze niekedy si ju dam o pol hodiny - hodiny neskor ako by som mala. Môže to byt problem? Ďakujem

    Dobrý deň, užitie tabletky hormonálnej antikoncepcie do 12 hodín od času obvyklého užitia nezníži účinok hormonálnej antikoncepcie, neznamená to ale, že sa na to žena bude spoliehať. Pol hodina alebo hodina je zanedbateľná odchýlka. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.