• Fragmin

    , Autor: Christiana81

    Dobry den prajem na kolko je sobota skoro rano tak neviem co mam robit .
    Uz treti den uzivam fragmin injekcie na riedenie krvy .
    Uzivam dlhodobo antikoncepcny kruzok nuvaring ktory si mam vybrat az v utorok a do troch sni dostanem menstruaciu.
    No problem je ten ze od vcera som zacala spinit je to zatial hnede ale mam pocit ze je toho via a akoby menstruacia sa blizi aj ked mam ten nuvaring aplikovany.
    Co to moze znamenat?
    Mam si ho nadalej nechat alebo vybrat?
    Dakujem pekne

    Dobrý deň, neviem z akého dôvodu si picháte nízkomolekulárny heparín ani kto Vám ho predpísal a či sú všetci lekári oboznámení s tým, že užívate hormonálnu antikoncepciu, pretože užívanie hormonálnej antikoncepcie s nízkomolekulárnym heparínom je kontraindikované. Keďže nepoznám informácie, okolnosti ani príčinu užívania nízkomolekulárneho heparínu, odporúčam si NuvaRing vybrať čo najskôr a navštíviť jednak Vášho obvodného gynekológa, ale aj lekára, ktorý Vám nízkomolekulárny heparín predpísal.