• Beriem antikoncepciu

    , Autor: LVMI

    Dobrý deň už dva mesiace beriem pravidelne antikoncepciu. Môžem mať pohlavný styk hoc kedy? Nemusím pozerať ovulacny kalendár? Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená a môžete mať nechránený pohlavný styk. Hormonálna antikoncepcia zabraňuje ovulácii, ovulačný kalendár je bezpredmetný.