• Zlá antikoncepcia?

    , Autor: nika-1994

    Pán doktor a ešte sa chcem spytat že už aj minuly mesiac sa mi spustil pár dni pred menzesom hnedý vytok teraz zase taký do ružovo-červená teda môže to byt tým že mi antikoncepcia nesedí?? Mám zmeniť? Aj keď ja určite meniť nechcem lebo mi vo všetkom vyhovuje len posledné mesiace mám tieto výtoky pár dni pred Menštruáciou. Môže sa stať že vlastne keď sa mi toto stáva tie výtoky pár dni pred MS tak antikoncepcia je neúčinná??

    Dobrý deň, špinenie počas užívania hormonálnej antikoncepcie nie je ničím výnimočným, nehovorí to o zníženej účinnosti hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.