• Pauza

    , Autor: bibikkk

    Dobrý deň užívam HAK Belara a počas 7 dňovej pauzy som mala na 5ty deň nechránený styk ale partner sa do mna nespravil. Menštruáciu som už nemala. Tabletky sa snažím brat načas, nikdy som žiadnu nevynechala. Mám počas dňa návaly horúčavy. Môžem byt tehotná alebo čo to môže znamenať?

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená aj počas sedemdňovej pauzy a tehotenstvo je málo pravdepodobné. Skôr sa môže jednať o nejaký nežiadúci alebo vedľajší účinok hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.