• Tri-regol

    , Autor: Veronik

    Dobrý deň, užívam HAK Tri-regol. Včase dovolenky mám dostať menštruáciu. Chcem sa spýtať, či môžem po dobratí blistra začať hneď s ďalším blistrom bez 7 dňovej pauzy. Nedostaví sa menštruácia?

    Dobrý deň, áno, oddialenie menštruácie môžete realizovať kontinuálnym užívaním 2 blistrov hormonálnej antikoncepcie s vynechaním 7 dňovej pauzy. Počas užívania druhého blistra sa však môže dostaviť slabé špinenie alebo krvácanie. Po doužívaní druhého blistra si urobte 7 dňovú pauzu a následne pokračujte v užívaní ďalšieho blistra.