• Depresia, alebo prílišné zmeny nálad

    Dobrý deň, odkedy beriem antikoncepciu Tri-regol, mám pred 7 dňovou pauzou asi 10 dní neustále zmeny nálad, mierne depresívne stavy a už to začína byť záťažou aj na môjho partnera. Chcela by som sa poradiť, či neviete o nejakých doplnkoch ktoré by mi mohli účinne pomôcť, no zároveň neporušujú účinnosť antikoncepcie. A aký máte názor na doplnky na rovnováhu hormónov v tele?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak sa u Vás začínajú prejavovať vedľajšie alebo nežiadúce účinky hormonálnej antikoncepcie, bude potrebné pouvažovať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám eventuálne zmení preparát hormonálnej antikoncepcie, ktorý by Vám tieto ťažkosti nemusel spôsobovať.