• Antikincepcia AIDEE

    , Autor: gabi1978

    Dobrý deň. Zacala som brat antikoncepciu asi po 10 rokoch. Prvú tabletku som zobrala v pondelok nakoľko mi zacala menstruacia a teraz je nedela a ja este vzdy slabo krvacam. Teraz neviem či je to normálne alebo mám ísť k lekárovi. Doteraz som mala menstruaciu cca 5 dni. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, v začiatkoch užívania hormonálnej antikoncepcie sa môže stať, že dôjde k predĺženiu menštruačného krvácania. Pokračujte v užívaní hormonálnej antikoncepcie a odsledujte si to. V prípade pretrvávania ťažkostí alebo akýchkoľvek nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.