• Antikoncepcia a lieky

    , Autor: kika523

    Dobrý deň, už som týždeň aj niečo chorá. Beriem tabletky nurofen stopgrip. Choroba sa mi pravdepodobne preniesla aj na močové cesty, pretože pociťujem nepríjemnosti. Začala som brať tabletky urinal akut forte a vitamín c. Zaujimalo by ma, či účinok mojej antikoncepcie Belara nie je znížený. Najviac by ma zaujímala odpoveď ohľadom užívania vitamínu C. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, Nurofen Stopgrip skôr naopak ovplyvňuje ovuláciu v zmysle jej potláčania, Urinal Akut Forte je výživový doplnok, ktorý vplyv na hormonálnu antikoncepciu nemá, rovnako ako vitamín C. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.