• Vyber antikoncepcie

    , Autor:

    Dobry den, rozhodla som sa vysadit HAK, pretoze som ju v minulosti brala 4 roky, potom som mala prestavku asi 2 a teraz som brala rok. Moj gynekolog sice tvrdi ze to neskodi, no mam 25 rokov a bojim sa aby to raz nemalo vplyv na moje otehotenie. teraz hladam nejaku alternativu a narazila som na vaginalny kruzok, no v konecnom dosledku je to asi to iste co tabletky nie? Skusali sme pharmatex krem ale bolo to vsade :( Uz nam ostavaju asi len kondomy, alebo je este nejaky iny sposob, nehormonalny? Dakujem

    Dobrý deň, ďalšou možnosťou je vnútromaternicové teliesko. Existuje viacero druhov, Mirena, Dana. Ak nemáte alergiu na meď, najnovšou formou vnútromaternicového telieska je IUB - vnútromaternicová loptička. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.