• neskore danie polednej tabletky v tretom tyzdni

    , Autor: zira

    dobry vecer

    uzivam antikoncepciu Mistra a v polednom tyzdni som zabudla uzit tabletku. uzivam tabletky o 9 rano a zistila som to az 15 minut po deviatej vecer. bola to posledna tabletka. bolo to dnes 18.1.2015 zajtra mi zacina 7 dnova pauza to jest 19.1.2015. mam zacat uzivat tabletky az po nej? alebo nerobit puzu? ziaden pohlavny stik nebol takze tehotenstva sa nebojim a ak by k nemu doslo planujem pouzit kondom. len chcem vedet ako sa ma zachovat s pauzou a kolko sa este chranit kondomom?
    dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň, užite zabudnutú tabletu a nálsdne si normálne urobte pauzu,
    s užívaním nového blistra budete plne chránená
    s pozdravom