• uzila som ine tablety z blistra

    dobry den,

    uzivam 3.mesiac antikoncepciu lunytta a uzila som vcera a predvcerom a dve preposledne tablkety (pred oddychovym tyzdnom) namiesto 5. a 6. tabletky pred zaciatkom oddychoveho tyzdna. chcem sa spytat, ci je to velky problem, resp. ako mam postupovat. vdaka

    Dobrý deň,
    prosím vás všetky tablety v balení majú identické zloženie!!!!!
    je úplne jedno ktotré užívate, dni a smerovanie je tam len ako dopomoc, pre zábudlivešjie pacientky!
    normálne užívajte ďalej
    s pozdravom