• špinenie

    Dobrý deň, beriem HAK 9 mesiacov a posledné 3 mesiace mam špinenie vzdy na 9 deň cyklu. Krvacanie trva 5 dni (slabé) potom 3 dni nič a na 4. hnede spinenie. Potom do konca cyklu nic. Je to v poriadku? Alebo to mam riešiť? Preco to je?

    Dobrý deň,
    dop.kontrolu u lekára, prípadne je možné zmeniť na iný preparát HAK.
    Môžte si zakúpiť Ascorutin ako vitaminopreparát, možno by bol postačujúci.
    ak by ťažkosti pretrvávali, je naozaj na zváženie zmeniť typ HAK
    s pozdravom