• strata tabletiek

    Dobrý deň. Už 2 roky beriem antikoncepciu Katya. Vždy začínam Pondelok a končím nedeľou. Včera 02.12. som si dala tabletku o 12:30 a mala som styk okolo 15:00. Dnes 03.12. som však stratila blister v ktorom bolo ešte 5 tabletiek...streda, štvrtok, piatok, sobota, nedela. V pondelok už mám mať 7 dňovú pauzu. Čo mám robiť? mam si dať na týchto 5 dní tabletky z druhého blistra alebo to už mám nechať tak a pri styku si dať len pozor? a môže sa stať že sa mi kvôli tomuto vynechaniu 5 dní zmení menštruačný cyklus? po 7 dňovej pauze mám začať brať tabletky ako zvyčajne? Ďakujem za odpoveď :)

    Dobrý deň,
    samozrejme, že užite tablety z ďalšieho blistra a pokračujte ako normálne
    určite nie je vhodné svojvoľne meniť počet užitých tabloiet, rozhádzalo by vám to cyklus a vzhľadom na pohl.styk by i účinok nemusel pretrvávať
    s pozdravom