• neprišla menštruácia

    Dobrí den , užívam viac ako 2 a pol roka antikoncepciu a mavam pohlavný styk ale partner sa dokoncuje mimo mna, mám taky problem že prvý krát počas uživania belari mi neprišla menštruácia počas 7 dnovej pauzi ale tyžden predtym kym som brala este antikoncepsiu som mala den dva špinenie , možem byt tehotna ?? či možem pokračovat v bráni antikoncepcie .

    Dobrý deň,
    urobte si teh. test, prípadne vyhľadajte lekára
    avšak ak užívate HAK správne teh., by nemalo pripadať do úvahy,
    pri niektorej HAK menses nebýva vôbec
    s pozdravom