• krvacanie a antikoncepcia

    , Autor: mieska16

    Dobry deň,

    uživam antikoncepciu už 3 mesiac a stale mam problem ze zacnem hockedy krvacat .Moj gynekolog vravi ze vsetko je v poriadku , ale ja sa obavam je premna dost nepijemne zacat hoc kedy krvacat. Vedeli by ste mi poradit co mam robit ?

    Vopred Dakujem
    S pozdravom
    Miska

    Dobrý deň,
    ak po troch mesiacoch máte pretrvávajúce ťažkosti treba vymeniť preparát na iný, s vyšou hladinou estrogénov alebo inými typmi účinných molekúl
    zakúpte si tiež ascorutin
    s pozdravom