• ?

    Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať ohľadom bylinky ľubovníka bodkovaného, ktorý viem, že znižuje účinok HAK. Ak mám taký krém na telo, čo ju obsahuje, tak sa nemusím obávať, iba ak by som tú bylinku skonzumovala, však? Dakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň,
    vstrebávacia plocha je dosť veľká, ak krém naozaj obsahuje danú bylinku, účinok môže byť ynížený, radšej dop. nahradiť iným tel.krémom
    s pozdravom