• prechod z 28 dnovej antikoncepcie na 21

    Dobrý den, mám problem s prechodom s 28 dnovej (vexya) na angilettu 21 dnová. momentálne som na posledných dvoch tabletkách bez liečiva a mam prejsť na angilettu, no v príbalovom letaku sa pise ze som mala začat v 21 alebo 22 dni .. no nechapem prečo.. stane sa nieco ak zacnem normalne o dva dni s novou antikoncepciu ? moze sa stat ze budem tehotna ked som mala nechráneny styk po douzivani poslednej tabletky s liečivom ? dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    pokračovať by ste mala štandartne po pauze(vy ste mala v podstate placebo prádzne posledné tablety v 28 balení) , tak ako píše príbalový leták.Začnete hneď s novou tabletou
    Leták som si pozrela, je to tam takto presne napísané , kontrolovala som to(vy ste si prečítala len nadpis), prečítajte si podrobne časť o prechode na inú HAK ešte raz!!!!! a podrobne
    s pozdravom