• Začatie užívania HAK

    , Autor: mf

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať, či môžem začať užívať antikoncepciu Lunytta hneď, alebo musím počkať než mi začne menštruácia resp sa chcem spýtať, či sa mi nasadením antikoncepcie zastaví menštruácia, potrebovala by som si ju o 2 týždne oddialiť.
    Ďakujem

    Dobrý deň, prvá tableta sa začne užívať prvý max. druhý deň krvácania,
    ak potrebuejte následne cyklus posunúť, môžte, tablety užívajte z ďalšieho blistra , vždy môžte užívať dlhšie, nikdy nie kratšie
    nastavte si pauzu podľa potreby
    s pozdravom