• prestavka v brani antikoncepcie

    , Autor: radka1

    Dobrý deň,

    antikoncepciu beriem už siedmy rok bez prestávky. Poniektorí lekári odporúčajú počas dlhodobého brania jej vysadenie po niekoľkých rokoch aspoň na 3 mesiace. Je to nevyhnutné? Či sa môže užívať bez prestávky bez nejakých zdravotných následkov? Ďakujem

    Dobrý deň,
    pokiaľ vám HAK sedí a nemáte žiadne zdravotné problémy, prestávka nie je nutná
    s pozdravom