• ha

    Dobry den uzivam Ha -nuvaring uz asi 7rokov,pred rokom s polrocnou prestavkou,dnes som mala pohlavny styk,po kt mam spinenie,Ha uzivam Podla pokynov,po dlhsej dobe som måla pohlavny styk mam strax z otehotnenia,ake je riziko ak uzivam ha dobre a davam pozit na uzivanie atb s ha,dakujem

    Dobrý deň,
    ak máte krúžok správne a ľa pokynov, možnosť otehotnenia je minimálna, samozrejme existuje možnosž zlyhania
    pre pokoj si urobte s odstupom času teh.test
    s pozdravom