• Vynechanie tabliet

    , Autor: daniela333

    Dobrý deň, chcem sa spýtať. Počas 1 týždňa užívania antikoncepcie mercilon som 3 tabletky zabudla vziať. Po troch dňoch som začala znova brať tabletky, pokračovala som v užívaní. Len po tých 3 zabudnutých tabletách špiním, kedy to špinenie asi prestane? Antikoncepciu užívam necelý rok. Musím použiť inú ochranu pri pohlavnom styku však? Ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    iný typ antikoncepcie teraz používať samozrejme musíte
    špinenie je normálne, organizmus reaguje akoby ste vysadila v rámci pauzy, môže pretrvávať až do normálnej pauzy v rámci krvácania alebo i skôr , je to individálne
    s pozdravom