• užívanie H.A

    , Autor: dia-2

    Dobrý,rada by som sa spýtaa,dobrala som druhý plát H.A. Desirett,gynekolog mi predpísal daľšie. Lenže som doteraz nemala čas ich vybrať,chcela by som sa spýtat aké následky by malo keby som ich začala užívat o týžden neskôr keď sa majú brat bez prestávky. Vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak si urobíte prestávku, podľa všetkého začnete krvácať a nebudete chránená prd otehotneím
    lekárne v nákupných centrách sú otvorené veľmi dlho, určite si nájdete čas
    s pozdravomn