• Stimulen

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžu tablety Stimulen ovplyvniť účinky antikoncepcie. A ešte mám menší problém. Vždy som mávala menštruáciu min 5 dní, potom som na mesiac vysadila antikoncepciu, lebo mi nevyhovovala a dala som si po mesiaci nasadiť inú ( Sidreta) a teraz krvácam už 9. deň...je to normálne?Ďakujem za dopoveď.

    Dobrý deň,
    nepravidelnosti cyklu sa môžu vyskytovať po nasadení novej antikoncepcie, približne počas 3 mesiacov. Ak ťažkosti pretrvávajú je nutné antikoncepciu zmeniť. Stimulen by účinok antikoncepcie nemal ovplyvňovať.