• Vplyv na antikoncepciu

    dobry den,
    mala by som na Vas otazku ohladom pripravkov na zvacsenie poprsia a vplyv na hak. Uzivam hak maitalon, a po prvom dietati a kojeni som na spevnenie poprsia uzivala pripravok stimulen a dekolen a velmi mi to pomohlo co sa tyka pevnosti ale predtym som neuzivala hak. Teraz som po druhom porode a po dlhom kojeni by som chcela tiez uzivat spominane pripravky ale mam stach ci nemozu znizit ucinok hak. Obsahuju saw palmetto a citala som, ze môže ovplyvňovať odozvu tela na pohlavné hormóny estrogén a testosterón. Myslite, ze dane vyrobky by mohli znizit ucinok hak?
    Tretie tehotenstvo pre nas neprichadza teraz do uvahy takze je to pre mna velmi dolezite.
    dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nedá sa k tomu zaujať jednoznačný postoj, neboli na to dostatočné štúdie no vplyv na antikoncepčný účinok nepredpokladám.