• ...

    Dobrý deň, pani doktorka chcela som a spýtať druhý mesiac užívam antikoncepciu Artizia, prvý menzes mi prišiel na tretí deň počas 7 dňovej pauzy po dobratí 21. tabletky, no teraz som dobrala druhé balenie a je 5 deň po dobratí balenia a menštruácia sa ešte nedostavila, užívam ju podľa pokynov. Tak som sa chcela spýtať či je tam riziko tehotenstva(s partnerom sme mali sex ale neurobil sa do mňa) alebo je to ešte normálne a upraví sa to? a musí menštruácia počas brania HAK prísť vždy presne na deň každý mesiac ?

    Dobrý deň,
    ak ste nuerobili chybu v užívaní je veľmi nepravdepodobné, že by ste otehotneli (aj keď 100% sa to nedá vylúčiť). Niektoré ženy počas užívania antikoncepcie menštruáciu nemajú.