• Dobry den

    Dobry den potrebovala by som poradit zacala som uzivat antikoncepciu (YASMINELLE 0,02-3mg) pred 11 dnami cize prvu tabletu som uzila v den menstruacie ta trvala cca 4 dni ako zvycajne lenze uz je to 7 den co slabulinko krvacam alebo spinim v kuse a ked rano zobreriem tabletku po niekolkych hodinach pocitujem narazove silne bolesti az tlak v podbrusku ako pocas menstruacie je to v poriadku kedze ju beriem prvy mesciac vlastne par dni? A este by som sa chcela opytat ci som bola chranena uz po 9 tabl. aj ked som antikoncepciu mesiac pred tym nebrala. Za vasu odpoved vam vopred dakujem

    Dobrý deň,
    po 9 tabletke pravidelného užívania ste plne chránená. Špinenie v prvý mesaic užívania je zatiaľ v poriadku ak by sa to opakovalo alebo by špinenie pretrvávalo je nutné zmeniť typ antikoncepcie.