• krvácanie z vysadenia

    Dobrý deň.Berem HAK Vreya prvý krát v pondelok som dobrala poslednú tabletku z blistra dneska je už nedela a mne sa krvácanie z vysadenia proste nedostavilo. Pred tým som mávala menštruáciu stále pravidelnú. Antikoncepciu som užívala pravidelne, začala som ju brať prvý deň menštruácie a pri jej užívaní som nebrala žiadne iné lieky, ktoré by mohli znížiť jej účinok. Počas tohto cyklu dom po 9dňoch mala nechránený pohlavný styk. Je tam možnosť tehotenstva, alebo to bude niečim iným že sa mi krvácanie nedostavilo?

    Dobrý deň,
    mohlo by ísť o veľmi vzácnu komplikáciu užívania v podobe zlyhania antikoncepčného účinku a teda neželeného otehotnenia, urobte si preto tehotenský test, no predpokladám, že je to len reakcia vášho tela na hormóny, niektoré ženy pri užívaní antikoncepcie proste nemenštruujú.