• Antikoncepcia

    Dobrý deň,
    rada by som sa Vás opýtala či je normálne, keď mi moja gynekologička predpísala antikoncepciu bez toho, aby mi urobila nejaké vyšetrenia? Tento týždeň ju doberem a mám 7 dní pauzu. Berem ju už 3tí mesiac chvalabohu ťažkosti som nemala žiadne aj keď zo začiatku mesiaca mám nechuť do jedla, jednoducho mi nechutí nič jesť neviem či to môže byť z tej antikoncepcie. V priebehu budúceho týždňa by som si mala ísť predpísať recep na ďalšie 3 mesiace a neviem či sa jej mám spýtať na to vyšetrenie a ako sa jej to mám spýtať? Ďakujem :)

    Dobrý deň,
    v podstate žiadne špecializovné vyšetrenia nie sú predpísané. Dôležitá je vaša anamnéza, to znamená či sa liečite na nejaké ochorenia alebo ste nejaké ochorenia prekonali.