• Zníženie účinku

    Dobrý deň,

    začala som užívať antikoncepciu a po období kedy som kojila,mi ostali rôzne vitamíny medzi ktorými je aj Fenugreek 610mg(Puritans Pride)- senovka grécka a čaje benedikt lekársky
    a fenikel na podporu kojenia, chcela by som ich doužívať nakoľko mi veľmi zlepšovali pleť a zdá sa mi, že som mala aj hustejšie vlasy ale mám obavy nakoľko som teraz na hak či nemôžu znížiť účinok. Tabletky so senovkou som užívala 3x1.A tak by som sa chcela spýtať či nemôžu ovplyvniť hladinu hormónov a znížiť účinok hak?a tiež ktoré byliny okrem ľubovníka bodkovaného by mohli znížiť účinky hak?
    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň,
    spomínané nemajú vplyv na účinnosť hormonálnej antikoncepcie.