• Oddialenie menštruácie

    Dobrý deň, minule som sa vás pýtala ako môžem oddialiť menštruáciu pomocou náplastí EVRA. Mám ešte jednu otázku , pretože som si nie istá. Budem si ich nalepovať tých 6 týždňov vkuse , potom 7 dní pauza a potom začnem zase normálne nový cyklus? Nebude vadiť že to bude napríklad v strede mesiaca? Ďakujem

    Dobrý deň,
    správne ste to pochopili. Nie, nebude to vadiť, len sa vám to celé posunie.