• Antikoncepcia

    Dobry den ! Mam 10 mesacneho synceka pravdupovediac nikdy som neuzivala ziadny typ antikoncepcie.. chcela by som sa poradit o najefektnejsiu antikoncepciu mozno nie prava v tabletkovej forme .:: zijem mimo Slovenska

    Dobrý deň,
    na doporučenie antikoncepcie je potrebné poznať zdravotný stav, ochorenia, vek a predstavu o antikoncepcii. Spoľahlivosť antikoncepcie je dnes už veľmi vysoká, predovšetkým pri tabletkovej forme či vnútromaternicových telieskach, možnosťou sú aj náplaste či implantáty.