• Súrne!

    , Autor: ny

    Dobrý deň. Beriem HAK Belara. Nemám problém s včasným pravidelným užívaním tabletiek. No včera večer (sobota), keď som jednu večer požívala som si všimla, že tam je aj tabletka s nápisom Piatok, čo ma celkom vydesilo. Lenže pokiaľ si spomínam, tak som tabletku v Piatok brala, no ruku do ohňa by som za to nedala. A teraz neviem, či som jednu zabudla požiť iný večer(od začiatku bratia prvej ubehlo 9 dní) alebo je ešte možnosť, že som prvú brala v Piatok po poslednom menzese ale zobrala som si ju z políčka s nápisom Štvrtok a teda som to nechtiac len posunula. Ale nie som si istá. A keďže som včera, teda v Sobotu mala pohlavný styk so svojím priateľom, tak neviem či mám bežať pre istotu do lekárne kúpiť tabletku "po" a riskovať vedľajšie účinky, alebo dúfať, že som si to skutočne len posunula.Dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ťažko povedať, ak ste tabletku vynechali úplne je tam pravdepodobnosť, že by ste mohli otehotnieť, preto ak je to pre vás neprípustná situáicia užite tabletku "po".