• tehotenstvo

    , Autor: mimi14

    dobry den, ja som vam tu uz pisala, ohladom toho ze som po sestonedeli zacala uzivat antikoncepciu cerazete, a hned po 3 dnoch uzivania sme mali pohlavny styk, asi 2-3 tyzdne po pohlavnom styku som zacala krvacat 5dni(vyzeralo to ako normalny menstruacia, aj s takymi hrudkami krvi), vtedy som sa vas pytala ci môzem byt tehotna kedze kamaratka mi neskôr povedala ze antikoncepcia ked sa zacina uzivat tak by sa mala brat aspon tyzden, vy ste mi odpisali ze by som nemala byt tehotna,
    teraz by som sa vas chcela opytat, ze ak som dalsie balenie antikoncepcie nezacala brat ci by som mala dostat menstruaciu, kedze vraj plne dojciaca zena nemusi mat menstruaciu, dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    po využívaní antikoncepcie by ste menštruáciu mali dostať bez ohľadu na iné okolnosti. Počas kojenia sa však môžu vyskytnúť rôzne poruchy menštruačného cyklu, menštruácia môže meškať alebo sa môže dostaviť v nepravidelných intervaloch. Ak máte pochynosti ohľadne tehotenstva, urobte si tehotenský test.