• Potrebujem radu

    Dobrý deň pani doktorka. Potrebovala by som poradiť. Beriem antikoncepciu regulon už asi 4 roky. V nedeľu alebo najneskôr v pondelok by som mala dostať menštruáciu, no dnes je utorok a stále nič. Som mladá a mám ešte čas na deti. Preto mám velký strach z takýchto vecí. Ešte sa mi to nestalo vačšinov dostávam menštruáciu v nedelu večer alebo v pondelok ráno. Tabletky som brala poctivo no minulý týžden sa mi stalo že som pár krát antikoncepciu brala o pár hodín neskôr ako mám brať ale bolo to rozdiel max. 2 až 3 hodiny a stalo sa to 2 alebo tri krát maximálne.Vždy som to ale stihla do ôsmych hodín. mala som minulý týžden s partnerom aj nechraneny pohl. styk. Aký máte na to názor? mám sa niečoho báť?Ďakujem...

    Dobrý deň,
    menštruácia sa pri dlhšom užívaní antikoncepcie môže úplne stratiť alebo začínať až v druhej polovici 7 dňovej pauzy. Pre istotu si však urobte tehotenský test.