• nasadenie HAK

    , Autor: aqua-81

    Dobry vecer, zacinam uzivat HAK prvy krat. V piatok dopoludnia som zacala spinit, este to nebolo riadne krvacanie, ale myslela som, ze sato uz rozbieha. Popoludni som si nasadila prvu tabletu. Spinenie prestalo a menstruacia nenastala. Dnes je 4 den a ja som bez menstruacie s obcasnym velmi miernym spinenim. Spravila som chybu? Nasadila som prvu tabletu prilis skoro? Neviem, ci mam teraz s tabletmi pokracovat aj ked som nemenstruovala. Ako je to s ochranou? Som v tomto pripade chranena?
    Dakujem za radu.

    Dobrý večer,
    ak ste už začali s užívaním antikoncepcie tak pokračujte, no štandardne sa tabletky začínajú užívať až keď sa menštruácia riadne rozbehne. Chráňte sa kondómom prvých 7 dní.