• Herpesin a jeho vplyv na Antikoncepciu - Natalya

    Dobrý deň, chcela by som sa informovat aky vplyv ma liek Herpesin na ucinok antikoncepcie, ktoru beriem uz 2 mesiac. Pred 2 tyzdnami som totiz podstupila jeden zakrok, ktoreho sucastou bolo aj uzivanie tohto spominaneho lieku - Herpesin. V den kedy som dobrala poslednu antikoncepcnu tabletku z blistra, som tiez zacala s uzivanim Herpesinu (2 dni ) a v tento den som mala aj nechraneny pohlavny styk s priatelom. Momentalne pocitujem svrbenie posvy a obavam sa najhorsieho. Je mozne, ze môzem byt tehotna alebo mozem byt uplne pokojna ?
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    Herpesin neovplyvňuje účinok antikoncepcie, neznižuje ho takže ak ste antikoncepčné tabletky užívali pravidelne, nemusíte sa obávať. Svrbenie v pošve nie je prejavom tehotenstva.