• zavedenie mireny

    , Autor: odbornik6

    dobry vecer. chcekla by som sa opytat je zavedenie mireny mozne len pocas menstruacie alebo sa da aj bez nej .lebo som po upt,na menzes este len cakam a mam obavy ze dostanem akurat v koncom buduceho tyzdna ked moja dr nerobi a tak to prepasnem,zas by som musela cakat dalsi cyklus.??dakujem pekne

    Dobrý deň,
    doporučuje sa zavedenie počas menštruácie, prípadne ihneď po potrate, kvôli kratšej dobe špinenia a čiastočnej dilatácii pôrodných ciest - cervikálneho kanála je zavedenie jednoduchšie a menej bolestivé. Je to ale na vašej lekárke, sú lekári ktorí to zavádzajú aj mimo menštruácie.