• posunutie menstruacie

    , Autor: margi

    Dobry den, posunula som si menštruaciu tak že som začala brat hned dalsí blister. teraz mam problem s krvacanim. chyba mi ešte dobrat 8 dni tableitiek ku koncu druheho blistra. neviem teraz či mam prestat brat en druhy blister alebo pokračovat normalne. ak budem normalne pokračovat budem aj nadalej krvacat? lebo toto neni len spinenie ale jak keby som už dostala menstruaciu..najradsej by som prestala brat ale v prib.letaku je pisane že mam dobrat dva blistre za sebou.. dakujem

    Dobrý deň,
    v tomto prípade musíte naozaj doužívať začatý blister antikoncepcie napriek krvácaniu. Krvácanie ustane (no môže to trvať pár dní), prípadne sa zmení len na mierne špinenie a po vysadení dostanete štandardne menštruáciu.