Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Operacia skoliozy a porod

    , Autor: Lucka30

    Dobry mam operovanu chrbticu mam tam tytanove tyce uz 15rokov .kvoli skolioze.Momentalne som tehotna v 5 mesiaci..chcem sa spytat ci mi odporucate prirodzeny porod alebo sekciu? Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    To je skôr otázka na Vášho gynekológa. Zohľadňuje sa viacero faktorov - v akej pozícii bude Vaše bábätko, ako bude veľké bábätko vzhľadom k Vašej panve atď. Vždy sa upredňostňuje prirodzený pôrod, ktorý je aj z môjho pohľadu všeobecne lepší. Cisársky rez sa robí vždy po indikácii lekárom. Pôrodník bude určite vedieť posúdiť čo je pre Vás vhodnejšie.

    Držím palce nech všetko prebehne podľa Vašich predstáv

    Pekný deň