Poradňa dojčenia a výživy

Poradňa dojčenia a výživy
6,502 otázok

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu. 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • očkovanie proti pneumokokom a proti chrípke

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň pani doktorka, chcela by som sa opýtať či mám dať dcéru zaočkovať aj proti chrípke, keď sme ju dali zaočkovať proti pneumokokom Prevenarom. Chcem sa spýtať, či ju to nejako ochráni aj pred chrípkou, alebo vôbec nie. Dcérka má 4 roky, chodí do škôlky a lekárka nám odporučila očkovanie len proti pneumokokom. No teraz zo všetkých strán, teda hlavne médií počúvam ako nás strašia, aká príde hrozná chrípka a treba očkovať a očkovať. Poraďte mi prosím. Ďakujem.

 • Očkovanie proti chrípke

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý den chcem sa opýtať či má význam dať zaočkovat malé deti vo veku 3roky a druhé 7 mesiacov a ak ano tak kedy sa očkuje proti chrípke?Pýtam sa preto lebo dospelých čo poznám a dali sa zaočkovt dostali chrípku tak by ma zaujímalo či aspon staršiu kedže už chodí do škvolky.Ďakujem.

 • očkovanie

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň,
  moja dcérka má 16 mesiacov a skoro každy druhý mesiac berie antibiotika kôli nádche. Zakaždým má nejaký bacil teraz naposledy to bol zlatý stafylokok a predtým hemofyl. Počula som o očkovacej vakcíne pravenal a chcela by som sa spýtať či by bolo vhodné ju dať touto vakcínou zaočkovať.
  Ďakujem Eja

Otázok: 48

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: