Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • pusinkovanie

    Zdravim.Nedavno som nachytala sedemrocnu dcerku u nas doma ako sa pusinkuje so svojou kamaratkou.Ostala som v nemom uzase,jedine na co som sa v danom momente zmohla bolo,ze ked ich este raz takto najdem nebudu sa navstevovat.CHcela by som sa o tom viac s dcerou porozpravat,no neviem ako jej veci vysvetlit aby som to neprehnala. prosim poradte ako nato.Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Neviem, čo presne jej chcete vysvetľovať. Takže skúste napísať viac. (A možno to už po vašom zásahu ani neskúsi...).