Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Očkovanie MMR po chorobe

    Dobrý deň, rada by som sa opýtala kedy môže byť zaočkovany môj 17 mesačný syn. Má dostať MMR vakcínu,ale pred týždňom bol chorý (nádcha a kašeľ) , bral pamycon kvapky do nosa . Už je zdravý, lekár povedal že sa máme neskôr objednať na očkovanie. Ale nepovedal kedy. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Z môjho pohľadu, ak bude dva týždne dieťa zdravé, bez akýchkoľvek ťažkostí, môže sa očkovať. S pozdravom doki K.