• Voľná tekutina

    , Autor: Simona2633

    Dobrý deň.
    Môj dr mi našiel cez ultz nepatrné množstvo tekutiny (1 deň pred očakávanou ms), o týždeň na to som zistila že som tehotná (veľmi slabučká čiarka na teste,dnes už silná), a bolo mi to potvrdené aj dr, hcg v tej dobe 24.
    Mám pravidelný 28 dňový cyklus, a ovuláciu som musela mat pravdepodobne cca tesne pred ms.
    Dnes som bola na kontrole, na ultz nebolo ešte nič vidno, lebo zrejme som teraz cca 14DPO.
    Ale voľnej tekutiny je viac ako naposledy. Mám sa obávať?
    Na ultz vyzeralo všetko ostatné v poriadku.
    Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    24 HCG je takmer negatívne, a z ostatných vašich údajov sa neviem zorientovať, ak Vám mešká menštruácia viac ako týždeň a nie je nič vidno na UZV, bolo by dobré skontrolovať hladinu HCG ak je viac ako 1000 už by mala byť vidieť gravidita v maternici, ak nie je je potrebné vylúčiť mimomaternicovú tehotnosť.