• Krvácanie v 7. týždni

    , Autor: Jakub92

    Dobrý deň, chcel by som poprosiť o vysvetlenie. U mojej ženy sa nasledujúci deň po gynekologickom vyšetrení objavilo krvácanie, krv bola jasne červená, mala znečistené celé nohavičky, nesprevádzali ju žiadne bolesti ani kŕče, ale zintenzívnil sa jej pocit nevoľnosti, nutkanie na zvracanie, bolesť hlavy a silná únava. Na druhý deň krvácanie pretrváva, ale menej. Čo to môže znamenať a ako ďalej treba postupovať? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    môže ísť o náhodu. Ale ak bral kolega pri vyšetrení cytologický ster, tak krvácanie môže byť aj po stere a nijako to neohrozuje tehotenstvo.
    Inak môže ísť aj o hroziaci potrat, ale kým sa manželka necíti dobre, tak zrejme plod žije. Stačí kontrola v poradni podľa objednania.