• Ultrazvuk v 30 týždni

    Dobrý deň, som v 29/0 týždni, dnes som bola na ultrazvuku v 3 trimestri. P. doktor mi nameral hodnoty:
    BPD: 7,52 - 30/0
    FL: 4,80 - 25/6
    HC: 27,32 - 29/5
    RI: 0,58
    S/D: 2,40

    Chcela by som sa Vás opýtať či sú tieto hodnoty v norme. Najmä tá dĺžka stehennej kosti (FL).
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    v údajoch chýba obvod bruška a naozaj máte pravdu, dĺžka stehennej kosti je veľmi malá, určite je potrebné zopakovať vyšetrenie. Ideálne u niekoho, kto to spraví poriadne.