• Skore tehotenstvo a Dalacin C 300

    Dobry den,
    17.7. som mala ovulaciu a otehotnela som. Dostala som ale silnu anginu 22.7. vecer a 23.7. uz som mala penicilin z pohotovosti ale nezaberal, tak mi obvodna predpisala Dalacin C 300 a ten som brala 3krat denne do 29.7. Citala som ze v tomto obdobi je zarodok este samostatna jednotka a netyka sa ho nic ani antibiotika nemohli nijako poskodit. Je to tak ?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    v takto skorom období zárodok reaguje na prípadné poškodenie reakciou všetko alebo nič. Ak ho niečo zasiahne (lieky, vírus a podobne) potratí sa, ak sa nepotratil, nebol poškodený.