• 10+5 tt

    Dobry vecer,
    rada by som vas poziadala o radu:
    Som tehotna- Poslednu menstruaciu som mala od 20.2. co mi vychadza dnes na 10 tyzden, avsak moj lekar mi oznamil ze uz som dnes 10+5 tt. neviem to vobec pochopit. K otehotneniu v tom pripade mohlo prist 3. marca????
    prosim pomozte mi to pochopit.

    Dakujem

    Dobrý deň,
    závisí ako sa určil vek tehotnosti, najpresnejšie je to ultrazvukom na začiatku tehotnosti. Pokiaľ je rozdiel menší ako týždeň tak sa prihliada na termín podľa menštruácie.